OTEVŘENO KAŽDÝ DEN PO-PÁ 9-18, SO-NE 9-17. TĚŠÍME SE NA VÁS.

Home / Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky internetového obchodu H & B spol.s r.o.

Internetový obchod provozuje a prodávajícím je H & B spol.s r.o., se sídlem Kralupská 2/47, 161 00 Praha 6 - Ruzyně, IČ: 25079425, DIČ: CZ25079425, telefon a fax: +420 235 301 251, mobil: +420 +420 602 254 055, email: info@oblecenisvycarsko.cz, web: www.oblecenisvycarsko.cz.

Zboží, second hand, použité oděvy a nové zboží, outlet, které provozovatel v e shopu nabízí je dovezeno ze Švýcarska, případně dalších zemí EU a je v souladu s legislativními normami a hygienickými předpisy platnými pro ČR.

Prodávající - práva a povinnosti

Prodávající se zavazuje, že bude kupujícím dodávat: - Pouze to zboží, které si kupující objednal prostřednictvím internetového obchodu H & B spol.s r.o.. Zboží, které je v souladu s normami a předpisy platnými na území ČR

- Prodejní daňový doklad - každá zásilka vedle objednaného zboží obsahuje také daňový doklad o zaplacení.- Bude komunikovat s kupujícím o jeho objednávce, tj. bude ho informovat elektronickou poštou nebo telefonicky o přijetí objednávky, její expedici a přijaté platbě za zboží.
- V případě nemožnosti plnění dodacích lhůt stanovených v internetovém obchodu H & B spol.s r.o. bude o tomto stavu kupujícího včas informovat a konzultovat s ním další postup.
- Bude před potvrzením objednávky uveřejňovat pravdivé a konečné ceny, které kupující zaplatí za zboží. Veškeré ceny v našem internetovém obchodě jsou konečné včetně platné daně z přidané hodnoty(DPH).

Prodávající prezentuje výrobky v maximálně možné reálné podobě , ale dovoluje si upozornit na možné drobné zkreslení barev způsobené digitalizací obrazu.

Kupující - práva a povinnosti

- Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno, telefon a adresu elektronické pošty (email).
- Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S celkovou cenou je kupující srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.

- V souladu se Zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000, kterým se mění Zákon č. 40/1964 Sb., Občanský zákoník, umožní nakupujícímu během 14 dnů od obdržení zboží toto bez udání důvodu vrátit v původním obalu, kompletní a nepoškozené (nenošené, neprané, nezničené neodborným a necitlivým zacházením). Zboží nelze vracet na dobírku, jakékoliv takto vrácené zboží nebude prodejce přijímat.

Ochrana osobních údajů

S Vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu se Zákonem č. 101/2000 Sb. Na ochranu osobních údajů a budou použity pouze k obchodním účelům v rámci internetového obchodu H & B spol.s r.o. a nebudou poskytovány žádným jiným osobám. Toto ustanovení platí i po ukončení činnosti.

Pouze v případě porušení kupní smlouvy zákazníkem obdrží osobní údaje právní zástupce.

Expedice

V případě platby dobírkou je pak zboží expedováno v nejbližším možném termínu po objednání (obvykle do 24 -48 hodin). Objednané zboží posíláme jako doporučené psaní nebo balík prostřednictvím České pošty, s.p., nebo prostřednictvím PPL. Objednávky nejsou zpravidla vyřizovány ve dnech pracovního volna nebo klidu (soboty, neděle a státní svátky).

Objednávka

- objednávku můžete provést vložením zboží do virtuálního košíku a potvrzením objednávky.

V případě, že budete chtít bližší informace o vybraném zboží, zašlete nám prosím dotaz na e-mail: info@oblenisvycarsko.cz

Každá objednávka zboží, které zákazník zakoupil v internetovém obchodu provozovatele, je závazná. Vyplnění údajů v objednávkovém formuláři je považováno za uzavření kupní smlouvy.
Zákazník nemá možnost sám objednávku stornovat. Objednávku může zrušit pouze provozovatel po dohodě se zákazníkem.
Pokud zákazník opakovaně stornuje svou objednávku, vyhrazuje si provozovatel možnost tohoto zákazníka po předchozím upozornění nadále neobsluhovat.

Porušení kupní smlouvy

Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb) dle našich obchodních podmínek.

Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku zákazníkem vyzvednuta, nebo bude vrácena z důvodů, které zavinil zákazník, bude v každém případě požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (smluvní pokuta) ve výši 500,- Kč.

Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši. Upozorňujeme, že veškeré nezplacené pohledávky (neuhrazené smluvní pokuty a manipulační poplatky), budou postoupeny právnímu zástupci k vymáhání včetně všech nákladů s tím spojených a úroků z prodlení.

Platba a doprava

Dobírkou Česká pošta, s.p. - obchodní balík. Na zboží zasílané dobírkou se cena navyšuje o 202,-vč. DPH, fixní poplatek za poštovné a balné, při nákupu zboží z internetového Secondhand katalogu firmy H+B spol. s r.o. nad 2000 Kč /bez DPH/, je poštovné a balné zdarma, doba dodání cca 24 hod.

Dobírkou PPL - K částce za zboží bude vždy připočítána sazba za poštovné a balné za zásilku do hmotnosti 15 kg 145,- Kč vč. DPH.

Dobírka velkoobchod - zboží lze v tomto případě prodávat pouze živnostníkům s platným IČ. V iternetovém obchodě si vybere velkoobchodní zákazník zboží včetně ceny za přepravu a ve způsobu přepravy označí položku "PP6" způsob již byl vybrán.

Platba na účet předem

Zákazník zaplatí cenu za objednané zboží + poštovné a balné ve výši aktuelní ceny zvolené služby přepravy na číslo účtu : 000019-0128543389 kód banky: 0800 a to nejpozději do 5-ti pracovních dnů od učinění objednávky. Pokud nebudou peníze připsány na účet v této lhůtě, objednávka je automaticky zrušena. Po obdržení platby za zboží, bude toto obratem odesláno na uvedenou adresu.

U objednávek nad 2000 Kč (bez DPH) je poštovné zdarma.

U objednávek do Slovenské republiky účtujeme poštovné a balné ve výši 350,- Kč včetně DPH.

Platba na prodejně

Zboží je možno zaplatit a převzít v kamenném obchodě na adrese 161 00 Praha 6, Ruzyně, Kralupská 47/2 do tří dnů ode dne objednávky. Objednané zboží je možné vyzvednout následující den po provedené rezervaci, neplatí pokud se tímto dnem stává den pracovního volna nebo klidu (sobota, neděle a státní svátek). Pak se jím stává následující pracovní den.

Reklamace

Pokud není stanoveno jinak je standardní záruční doba v případě nového zboží 24 měsíců. Pozor vztahuje se pouze k novému zboží nikoliv u použitého zboží. V případě zakoupení zboží koncovým uživatelem se řídí dle Občanského zákoníku.

Na případné vady zboží je předem upozorněno, a proto nevzniká důvod vrácení zboží.

Postup: Vrácené zboží musí být odesláno na níže uvedenou adresu prodejce, v původním obalu, kompletní a nepoškozené. Nemá-li již k dispozici originální obal, pořídí na vlastní náklady obal zabraňujícím poškození zboží.

Při splnění těchto podmínek bude nakupujícímu vrácena finanční částka do 15 dnů od obdržení vráceného zboží. Při nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebude v souladu s uvedeným zákonem akceptováno odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.


Vracené zboží zašlete na adresu pro reklamace s přiloženými údaji o reklamaci. Tedy číslo faktury a seznam reklamovaného zboží (pro co nejrychlejší vyřízení doporučujeme kopii dokladu s označenou reklamovanou položkou) a způsob reklamace - výměna, vrácení zboží v zákonné lhůtě, reklamace vady.

Vracíte-li zboží vždy připojte i informaci pro zaslání peněz. Částku Vám můžeme poslat na účet.

Prodávající neručí za zboží, kdy došlo k poškození obalu přepravcem.

Při předání je kupující povinen překontrolovat stav zásilky (porušení krabice, neporušenost pásky) a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky.

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit prodávajícímu, sepsat s dopravcem škodní protokol a tento do 24 hodin zaslat e-mailem prodávajícímu. Pokud je převzetí zásilky kupujícím od dopravce stvrzeno podpisem v dokladech dopravce, na dodatečné reklamace neúplnosti nebo poškození zásilky není žádný nárok. V případě že částka nákupu bude, vlivem storna nebo dobropisu apod., nižší než je výše pro poštovné zdarma je provozovatel oprávněn poštovné účtovat dle skutečných nákladů.

Peníze nelze vracet dobírkou. Vrací se pouze částka za zboží, poštovné hradí kupující.

H & B spol.s r.o.

Kralupská 2/47, 160 00 Praha 6

IČ: 25079425, DIČ:CZ25079425
tel. a fax+420 235 301 251, mobil: +420 602 254 055

Co je u nás nového...

Otevírací doba Velikonoce 2024

27. 3. 2024

Otevírací doba o velikonočních svátcích pátek 29.3. a sobota 30.3. otevřeno od 9-17. Neděle 31.3. a pondělí 1.4. budeme mít zavřeno.

Více zde

Otevírací doba Vánoce 2023

22. 12. 2023

Otevírací doba na svátky...

Více zde

Státní svátek 17.11.2022 - OTEVŘENO

13. 11. 2023

V pátek 17.11.2023 ve státní svátek máme otevřeno, navštívit nás můžete v čase 9–17 h.

Více zde

Státní svátek 28.10.2022 - ZAVŘENO

23. 10. 2023

V sobotu 28.10.2023 ve státní svátek máme zavřeno, těšit se na vás budeme hned následující den v neděli 29.10.2022 v čase od 9–17 h. 

Více zde
Top