OTEVŘENO KAŽDÝ DEN PO-PÁ 9-18, SO-NE 9-17. TĚŠÍME SE NA VÁS.

Home / Novinky / Sekáč Praha

Sekáč Praha

17. 12. 2015

Vážení zákazníci srdečně Vás vítáme v našem pražském secondhandu. Mnoho lidí si sekáče spojuje spíše s minulostí. To je však omyl. Náš sekáč je jedním z obchodů, kde naleznete vybrané a kvalitní oblečení z druhé ruky. 

U nás máte možnost si vybrat z nepřeberného množství všech druhů módního oblečení jako jsou například: rifle, bundy, kravaty, plavky, spodní prádlo, pyžama, sportovní oblečení, společenské oblečení, plesové, svatební šaty, doplňky, bižuterie, boty a mnoho dalšího.

V dnešní době už nejsou návštěvníky secondhandů jen ženy. Nyní sekáče navštěvují i muži, pro které máme samozřejmě náš bohatý sortiment přizpůsoben. Značkové oblečení z druhé ruky uspokojí všechny návštěvníky našeho secondhandu. Náš tým velmi dbá na to, aby byla naše nabídka neustále obměňována a doplňována novými kusy oblečení. Každý nákup se pak stává malým dobrodružstvím, jelikož nikdy nemůžete vědět na jaký nový kus oblečení narazíte. Na nákupu v secondhandu jistě také oceníte, že v každém kusu oblečení, které u nás zakoupíte je zachovaný nějaký příběh a vy máte možnost si pořízením jedinečnou možnost v tomto příběhu pokračovat tím, že ho budete i nadále odívat.

Naším zaměstnancům a dodavatelům velmi záleží na tom, abychom pro Vás byli secondhandem, do kterého se budete vracet po každém Vašem nákupu. Náš pražský Swiss secondhand je přesně to, co hledáte! Věříme, že naší širokou nabídkou uspokojíme Vaše potřeby. Vaše šatní skříně tak budou po nákupu u nás rozšířeny o prověřené značkové kousky za minimální útratu. Usilovně pracujeme na tom, abychom pro Vás byli nejen obchodem, kam se budete po každém nákupu vracet. Zároveň chceme být i jednoduchý a obyčejný obchod s oblečením, ve kterém si snadno vyberete. Chceme být Vašimi partnery, na které se obrátíte vždy, když vaše dítě povyroste nebo se mění sezóna. Nebo když potřebujete šaty na ples či sportovní soupravu. U nás si opravdu vyberete od A do Z a vždy budete s nákupem spokojeni.

Věříme a je naším přáním, aby právě náš secondhand byl tím, do kterého se budete vždy vracet. Pražský Swiss secondhand je to, co hledáte. Neváhejte a vybírejte kvalitu za skvělé výhodné ceny.

Co je u nás nového...

Svátky KVĚTEN 2024

29. 4. 2024

Ve středu 1.5. OTEVŘENO, 8.5. ZAVŘENO...

Více zde

Otevírací doba Velikonoce 2024

27. 3. 2024

Otevírací doba o velikonočních svátcích pátek 29.3. a sobota 30.3. otevřeno od 9-17. Neděle 31.3. a pondělí 1.4. budeme mít zavřeno.

Více zde

Otevírací doba Vánoce 2023

22. 12. 2023

Otevírací doba na svátky...

Více zde

Státní svátek 17.11.2022 - OTEVŘENO

13. 11. 2023

V pátek 17.11.2023 ve státní svátek máme otevřeno, navštívit nás můžete v čase 9–17 h.

Více zde
Top